0362 266 59 73

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyon

Hızlı ve kaliteli satış için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak. Biliyoruz ki dünyada kazançlar ve fırsatlar için teknolojik gelişime uyum sağlamak gerekmektedir.

 

Geleneksel ticaret tarzının yerini hızlı bir şekilde bırakacağı E-Ticaret alanında sürdürülebilir ve kendini sürekli intibak edebilen adımlar atarak yerimizi almak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

 

Oluşturduğumuz oto yedek parça markasında yerli üretimi daha önde tutarak marka kalitesini ve güvenilirliğini muhafaza ederek artırmak yine asla vazgeçemeyeceğimiz hedeflerimizdendir.

 

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

Misyon

Dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmeler ve değişimler paralelinde; süreçlerimizin etkiliğini ve güncelliğini sağlayarak müşterilerimize,  çalışanlarımıza,  çevreye  ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

 

Tüm çalışanlarımızın katılımlarıyla ürün ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve dünya çapında bir şirket olmaktır.

 

İş modeliyle, süreçlere yaklaşımıyla, bilgiye dayalı kararlarıyla ve ilkeli hareket tarzıyla, milli ve yerli değerlere olan bağlılığı ile, sektör içinde varlığını değişen şartlara göre intibak ettirecek bir yönetim anlayışında hareket etmek.

 

Satıcı rolünün çok ötesine giderek; müşterimizin ihtiyaçlarını analiz edip zamanında ürün ve hizmet temin etmek. Doğru zamanda, doğru ürünle, doğru fiyatla, doğru yerde olmak!

 

Gerek müşterilerimize , gerekse tedarikçilerimize karşı şeffaf, ilkeli ve devamlılık arz eden işbirliği politikası sürdürülmektedir.

 

Görevini sahiplenen ve geliştirme yönünde gayret sarf eden, aidiyet duygusuna sahip ekip arkadaşları ile çalışmaktır.

 

Çevreye olumsuz etki yaratabilecek ürünlerle çalışmamak.

 

Değerlerimiz

 

Yenilikçilik

Hedef Odaklılık

Açık İletişim

Güvenilirlik

Müşteri Odaklılık

Kazan-Kazan İlkesi ile Hareket Etmek