0362 266 59 73

Hakkımızda

Hakkımızda

Oto Sesli Yedek Parça Servis Bakım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, aile büyüğü Yunus SESLİ tarafından toptan ve perakende olarak oto yedek parça alanında satış pazarlama faaliyetinde bulunmak için Samsun’un Bafra ilçesinde 1998 yılında kurulmuştur.

 

2014 yılında şirket merkezi olarak Samsun Örnek Sanayi sitesindeki 3000 metrekarelik lik yeni hizmet binasına taşınmıştır.

 

Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmış olan toptan yedek parça satışının yanında; Samsun’un Bafra, Canik, Tekkeköy ilçelerinde ve Sinop’ta açtığı şubeler vasıtasıyla perakende satışı yapmaktadır.

 

Oto Sesli ’nin iş ve hayat felsefesi; müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi fiyata, kaliteli, güvenilir ve en hızlı şekilde karşılayarak onların memnuniyetlerini kazanmaktır.

 

Tescilli markası olan Eurocraft 2010 senesinde kaliteli mal ve yüksek hizmet standartlarına göre Ford araç ve modellerine ürün tedarikleri yapmak amacıyla kurulmuştur. 10.01.2013 tarihinde Türk Patent Enstitüsünden markaların korunması hakkında 556 sayılı kanun hükmünde kararnameye göre Oto Sesli limited şirketi tarafından resmi olarak da marka tescili yapılmıştır.

 

Eurocraft başta Motor grubu, Fren Sistemi, Süspansiyon grubu, Kaporta grubu, Soğutma Sistemi, Şanzıman grubu, Rulman grubu, Elektrik ve Elektronik aksamları ve Sarf malzemeleri gibi oto yedek parça kategorilerine ait 131 çeşit alt ürün grubuna 4200 çeşit referans üzerindeki ürünü Eurocraft kutusu ve güvencesi altında yurt içi ve yurt dışı müşterilerine tedarik etmektedir. 2015 senesinde de ilk yurt dışı satışını yaparak faaliyetlerine ihracatı eklemiştir.